Οι έδρες θα μας "στείλουν" ταμείο...

Μετά τις δύο κακές μέρες στο Champions League, σήμερα ελπίζουμε να πάνε όλα καλά στο Europa League.
Δείτε τις επιλογές του Doctor Bet-Γιώργου Παναγιωτίδη και του Mr Bet-Μπάμπη Κυρμανίδη για την φάση των «16» του UEFA Europa League..

Και χθες έγιναν πράγματα και θαύματα στο Champions League..
Η Μπάγερν δεν έλεγε να σταματήσει στα γκολ και εκεί που η Σαχτάρ ήταν με δέκα παίκτες και το λεπτό έδειχνε 87' όλοι πιστεύαμε πως θα λείξει 6-0 όσο και ήταν εκείνη την ώρα(και θα πηγαίναμε ταμείο)ο Γκέτσε κάνει το 7-0(Δείτε: ΕΔΩ)!

Από εκεί και πέρα η Τσέλσι εκεί που φαινόταν ότι θα περάσει με 1-0(γκολ του Κέιχιλ στο 81' στα προημιτελικά ο "πρώην" Νταβίδ Λουίζ την "κάρφωσε" με κεφαλιά στο 86' και έστειλε το ματς στη παράταση, με το ματς να λήγει 2-2 με τους Γάλλους να περνάνε στους "8"(Δείτε: ΕΔΩ).

(Την Τσέλσι την πιάσαμε αφού την είχαμε παίξει Χ ημίχρονο)αλλά η Μπάγερν μας έστειλε κουβά..Ελπίζουμε σήμερα να πάνε όλα καλά και να μην έχουμε εκπλήξεις..

Οι επιλογές του Γιώργου Παναγιωτίδη με τρεις άσσους:

136. Ζενίτ - Τορίνο στις 19:00

Ντέρμπι σήμερα πιστεύω θα είναι το Ζενίτ-Τορίνο, με τους Ρώσους να έχουν ομάδα Champions League και να μην νιώθουν απέναντι από ονόματα και το Τορίνο σε εκπληκτική φόρμα τον τελευταίο καιρό.Σίγουρα οι γηπεδούχοι είναι το φαβορί αλλά είναι πολύ χαμηλό το ποσοστό και θα πά με τα γκολ, πιστεύοντας ότι θα σκοράρουν και οι δύο.
Η πρόταση: 1 (1,55) ή 2-3 γκολ (1,80)

140. Βιγιαρεάλ - Σεβίλλη στις 22:05

Ισπανική μάχη και μάλιστα αρκετά ενδιαφέρουσα. Πραγματικά «πετάει» τελευταία η Βιγιαρεάλ και παίζει εκπληκτικό ποδόσφαιρο. Όχι ότι υστερεί η Σεβίλλη, αλλά τα κενά στην άμυνα της παραμένουν πάντα. Το θέλει πολύ το ματς το «κίτρινο υποβρύχιο» και σίγουρα θα βρει αρκετούς χώρους για να κάνει την ζημιά.Το Χ ημίχρονο είναι το πιο πιθανό, μαζί με τον άσσο δίνει μια πολύ δυνατή και υψηλή απόδοση.Πιστεύω θα σκοράρει και η Σεβίλλη για αυτό ως δεύτερη επιλογή θα έχω το σύνολο τερμάτων.
Η πρόταση: X/1 (4,60) ή 2-3 γκολ (1,80)

141. Έβερτον - Ντιναμό Κιέβου στις 22:05

Απογοητεύει στο πρωτάθλημα η Έβερτον, όμως στην Ευρώπη τα πηγαίνει μια χαρά και έφτασε στους «16» του θεσμού. Τα παιχνίδια της συνήθως έχουν γκολ, αφού μπροστά βρίσκει τον τρόπο να σκοράρει και στην άμυνα δεν είναι και η καλύτερη ομάδα στον κόσμο. Η Ντιναμό Κιέβου έχει την ποιότητα να κάνει το παιχνίδι της και να συνδράμει στο γκολ/γκολ.Ο άσσος πληρώνει πολύ καλά και πιστεύω πως με το ζόρι ή χαλαρά θα έρθει η νίκη για τους Άγγλους.
Η πρόταση: 1 (2,05) ή Goal/Goal (1,65)

Οι επιλογές του Μπάμπη Κυρμανίδη:

137. Βόλφσμπουργκ - Ίντερ στις 20:00
Αναμένεται ένα πολύ δυνατό παιχνίδι και από τις 2 πλευρές. Αμφότερες οι ομάδες δεν έχουν έχουν κάποιο πρόβλημα στο σκοράρισμα. Περιμένουμε μεγάλο σκορ και πολύ θέαμα. Θα ρισκάρουμε και λίγο στην πρόταση μας
Η πρόταση: Over (1,65) ή 4-6 γκολ (2,60)

138. Κλαμπ Μπριζ - Μπεσίκτας στις 20:00

Ακόμη ένα ποιοτικό παιχνίδι αναμένουμε , και εδώ , με τους γηπεδούχους να κυνηγούν το αποτέλεσμα της έδρας , απέναντι στην Μπεσίκτας που απέκλεισε την Liverpool. Όμως η Μπεσίκτας έχει ένα αρνητικό , διότι παίζει μακρύα από την πολύ καλή έδρα της. Το ματς θα είναι ισορροπημένο.
Η πρόταση: Χ (3,25)

143.Φιορεντίνα- Ρόμα στις 22:05

Το απόλυτο ιταλικό ντέρμπι του Europa Leauge. Σας είχαμε πει πως τα ζευγάρια στους 16" του Europa League , είναι καυτά και φυσικά έχουν ως αποτέλεσμα τα καυτά παιχνίδια. Και οι 2 ομάδες , έχουν ποιότητα και κλάση , με τους φιλοξενούμενους να δείχνουν πιο δυνατοί φέτος , θέση 2η με 50 βαθμούς , απέναντι στους γηπεδούχους , θέση 5η με 42 βαθμούς. Η έδρα της Φιορεντίνα παίζει καθοριστικό ρόλο.
Η προταση: Χ (3,15)